Kayaşehir Sürücü Kursu

Kayeşehir Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu olarak Başakşehir lçesinde hizmet vermek amacıyla göreve başmaış bulunmaktadır.

Açıldığımız günden, bulunduğumuz yıla kadar büyük bir hamle yaparak her döneminde artarak katlanan bir kursiyer potansiyeline sahip olup adaylarının takiplerini azami ölçüde gerçekleştirmiştir.

Aaraç filosunun en yeni modellerle tonatmış binlerce materyali tanıtım için halka dağıtmıştır.

20 Kişilik klimalı sınıflarımızda teknolojiningerektirdiği tüm eğitim araç ve gereçleri ile beraber yeni alınan simülatör ile donatılmıştır. Teorik derslerimizdeprojeksiyon cihazlarıyla görsel olarak simülatör cihazımızla adaylarımıza sanal ortamda trafiğe hazırlıkeğitimini eksiksiz olarak verilmektedir.

Hafta içi akşam ve haftasonu gündüz saatlerinde uyguladığı teorik ders prğramı ve 16 saat uyguladığı direksiyon eğitimi ile sürücü adaylarına büyük bir titizlikle hizmet vermektedir.

Halkla ilişkilerin seviyeli düzeyde tutulması, ödemelerde gösterilen kolaylıklar ile her zaman kursiyerlerinin yanında olmuştur.

Aileleri yasa boğan, can ve mal kaybına, ömür boyu sakatlığa sebep olan ve gittikçe endişe boyutlarına ulaşan trafik kazalarını en aza indirmek kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Karşılaşılan sorunlarınçözümünde eğitim  en etkili araçtır. Sürücü kurslarına yüklenen; sürücü yetiştirmek, yetişenlere sınav sonucu sertifika vermek, trafik ile ilgili öğretim ve eğitim yaptırmak görevi bize yeterli değildir. Bu eğitim kurumlarının alanı ve sorumluluğu genişletilmelidir. Sürücü eğitim yanında yolcu ve yayalara da eğitim vermek zorunlu hale gelmiştir. Her an karşı karşıya kalınan trafik ortamında insanlarımıza uygun davranışlar kazandırmak gerekmektedir.

Kayaşehir Sürücü Kursu